Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
promocjenasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Zestawy upominkowe

VOUCHER KLINIKI

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent voucher na wybrany zabieg  medycyny estetycznej lub kosmetyczny na dowolną kwotę w Klinice Voucher można kupić w recepcji Kliniki oraz pod adresem e­mail klinikakurbanatwpdotpl

ZESTAWY UPOMINKOWE

Proponujemy Państwu również do nabycia gotowe zestawy upominkowe w postaci kosmetyków Restylane.. Restylane skincare jest profesjonalną linią produktów do pielęgnacji skóry, która idealnie odpowiada wymogom medycyny estetycznej.

Gama produktów Restylane skincare :
Restylane Day Cream SPF 15 - w cenie 120zł
Restylane Night Cream - w cenie 120zł
Restylane Night Serum - w cenie 145zł
Restylane Hand Cream - w cenie 59zł
Restylane Recover Cream - w cenie 79zł

Restylane Day Cream SPF 15

Restylane Day Cream SPF 15


Wspomaga odbudowę bariery ochronnej skóry, zabezpieczając ją przed negatywnym wpływem środowiska. Chroni skórę i dodaje jej witalności.


Promieniowanie ultrafioletowe UV jest istotnym czynnikiem zewnętrznym wpływającym na proces starzenia się skóry. Promienie UVA, zwłaszcza promienie długie – UVA I wnikają do poziomu skóry właściwej działając niszcząco na włókna kolagenu i elastyny, które odpowiadają za nawilżenie skóry, jej elastyczność i jędrność.


Restylane® Day Cream SPF 15 to krem odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Wspomaga odbudowę bariery ochronnej skóry, zabezpieczając ją przed negatywnym wpływem środowiska. Zawiera aktywne składniki, które znacząco poprawiają jakość skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się nawilżona i gładka, jednocześnie zabezpieczona przed wpływem promieniowania UV.


Zastosowanie:
- Stosuj rano na dokładnie oczyszczoną skórę
Wskazania:
- Ochrona przed promieniowaniem UV
- Nawilżenie
- Wzmocnienie bariery ochronnej skóry
- Wypełnienie drobnych zmarszczek

 

Restylane Night Cream

Restylane Night Cream


Łagodzi skutki procesu starzenia się skóry i wspomaga odbudowę bariery ochronnej naskórka. Przywraca skórze zdrowy wygląd.


Codzienny tryb życia oraz wystawienie skóry na wpływ negatywnych czynników sprzyja procesowi starzenia się skóry. Restylane® Night Cream to krem do twarzy odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Łagodzi skutki procesu starzenia się skóry i wspomaga odbudowę bariery ochronnej naskórka.


Krem zawiera aktywne składniki, które redukują nasilenie procesów zapalnych w skórze, będące głównym negatywnym czynnikiem odpowiedzialnym za proces starzenia. Przy regularnym stosowaniu Kremu Twoja skóra będzie dobrze nawilżona, gładka i piękna.


Zastosowanie:
- Stosuj wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę

 

Restylane Night Serum

Restylane Night Serum


Redukuje zmarszczki i usuwa plamy pigmentacyjne związane z wiekiem, jak również przeciwdziała utracie elastyczności przez skórę.


Podczas snu, kiedy organizm poddawany jest procesom odnowy i regeneracji, serum dostarcza Twojej skórze niezbędne składniki odżywcze.

Restylane® Night Serum intensywnie nawilża skórę nadając jej gładkość i zdrowy koloryt. Z uwagi na swój skład Serum redukuje zmarszczki i usuwa plamy pigmentacyjne związane z wiekiem, jak również przeciwdziała utracie elastyczności przez skórę.


Zastosowanie:
- Stosuj wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę
- W początkowym okresie kuracji Serum należy stosować co trzeci dzień. Przy zastosowaniu Serum nie ma konieczności stosowania Kremu na noc.
Wskazania:
- Regeneracja
- Nawilżenie
- Wypełnianie zmarszczek
- Redukcja plam pigmentacyjnych