Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
nasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Oferta specjalna

OFERTA STOMATOLOGICZNA

    Promocja na Nowy Rok <3

    Uwaga! Przekażcie dalej!
    Jeden łuk aparatu ortodontycznego w cenie 899zł!!! <3

    Dodatkowo tylko do końca stycznia scaling w cenie 99zł zamiast 150zł!

    Trzy plomby w cenie dwóch!

POGOTOWIE ZĘBOWE!!!

Jeśli (czego nikomu nie życzymy ) złapie nagły ból zęba - doktorzy będą w stanie najwyższej gotowości, aby Państwu ulżyć w cierpieniu i jednocześnie profesjonalnie pomóc.

W nagłych przypadkach, wymagających szybkiej interwencji takich jak ból, uraz, problemy techniczne (utrata wypełnienia, utrata korony lub inne) możesz w pełni liczyć na naszych doświadczonych stomatologów w soboty, niedziele oraz w święta!!!

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zapraszamy na zabiegi modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym Restylane Lyps (1ml) teraz w cenie 699zł zamiast 900zł.
Oferta obejmuje zabieg w obrębie obu warg. Znieczulenie miejscowe kremem oraz znieczulenie stomatologiczne również wliczone w cenę zabiegu.
Uwaga : PROMOCJA DO WYCZERPANIA PRODUKTÓW.

Zapraszamy na zabieg liftingujący BIOLIFT za pomocą kwasu hialuronowego Neauvia Intense (2ml lub 3ml) – zabieg przeznaczony do poprawy owalu twarzy.

Dzieki temu zabiegowi dochodzi do uniesienia owalu twarzy, zaznaczeniu ulegają policzki, dochodzi do wypełnieniadoliny łez, spłycają sie bruzdy nosowo-wargowe oraz drobne zmarszczki.
Zabieg poprzedzony jest biostymulacją skóry przez zabieg BIO-PLEXR, dzięki temu zabiegowi dochodzi do regeneracji i stymulacji powierzchownych warstw skóry.

Zabieg przy użyciu 2ml kwasu hialuronowego Neauvia Intense poprzedzony zabiegiem BIO-PLEXR w cenie 1700zł zamiast 2050zł.

Zabieg przy użyciu 3ml kwasu hialuronowego Neauvia Intense poprzedzony zabiegiem BIO-PLEXR w cenie 2500zł zamiast 2900zł.

Zapraszamy na mezoterapię igłową szyi lub dekoltu za pomocą preparatu Filorga NCTF 135HA w cenie 400zł zamiast 450zł.
Mezoterapia igłowa szyi i dekoltu w cenie 600zł zamiast 800zł.
Preparat do mezoterapii Filorga NCTF 135 HA to koktajl kwasu hialuronowego , 13 witamin w tym wit.A, wit.B, wit.C, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych, 2 czynników redukujących wolne rodniki oraz 6 składników mineralnych.
NCTF 135 HA dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbednych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej ,rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu- skóra jest bardziej nawilzona i napieta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.
Zapraszamy na zabieg BIO-PLEXR na twarz teraz w cenie 300zł zamiast 350zł.
Zabieg BIO-PLEXR na twarz i szyję lub szyję i dekolt w cenie 350zł zamiast 450zł.
Zabieg BIO-PLEXR na twarz, szyję i dekolt w cenie 400zł zamiast 600zł.
BIO-PLEXR to zabieg to zabieg biorewitalizacyjny, idealny na karnawał. Jest bezpieczny, bezbolesny, beziniekcyjny, bez efektów ubocznych, przyjemny dla pacjenta. Zabieg redukuje warstwę rogową skóry, zwiększa dotlenienie skóry i jej odżywienie.
Zapraszamy w sobotę 27.01.2018 na Botoks Party! W tym dniu usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej w wyjątkowej cenie :

Jedna okolica 350zł zamiast 400zł (czoło, zmarszczki między brwiami, zmarszczki wokół oczu).
Dwie okolice 650zł zamiast 800zł Trzy okolice 750zł zamiast 1200zł.
Uniesienie brwi 250 zł zamiast 300zł
Trzy okolice plus uniesienie brwi 900zł zamiast 1500zł.
Leczenie bruksizmu 500zł zamiast 900zł.

Nie masz pomysłu na prezent ? Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent na urodziny, imieniny, voucher na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub kosmetyczny na dowolną kwotę . Voucher można zakupić w recepcji ul.Grunwaldzka 492/1 lub zamawiając estebutowskaatgmaildotcom