Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
nasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Oferta specjalna

OFERTA STOMATOLOGICZNA

Uwaga!

Mamy dla Was ofertę specjalną!

  • Razem taniej! Przyjdź na konsultacje z bliską Ci osobą a zapłacicie tylko a jedną konsultację!
  • Tylko do końca miesiąca implant zębowy z łącznikiem i koroną w cenie 2650zł zamiast 3500zł!
  • Aparat metalowy w cenie 990zł zamiast 1500zł za jeden łuk!
  • Scaling w cenie 100zł zamiast 150zł!

Zapraszamy serdecznie!

POGOTOWIE ZĘBOWE!!!

Jeśli (czego nikomu nie życzymy ) złapie nagły ból zęba - doktorzy będą w stanie najwyższej gotowości, aby Państwu ulżyć w cierpieniu i jednocześnie profesjonalnie pomóc.

W nagłych przypadkach, wymagających szybkiej interwencji takich jak ból, uraz, problemy techniczne (utrata wypełnienia, utrata korony lub inne) możesz w pełni liczyć na naszych doświadczonych stomatologów w soboty do późnych godzin!

Oferta specjalna z zakresu medycyny estetycznej:

Oferta specjalna wrzesień:

Soft lifting- lifting bez skalpela dzięki Neuvia Intense teraz w cenie 1450zł zamiast 1800zł!

Soft- lifting to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek, pozwala zapobiegać powstawaniu zmarszczek, podnosi owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego pod i śródskórnie. Linie podania leżą wzdłuż kierunku działania mięśni mimicznych, co pozwala zapobiegać tworzeniu się zmarszczek oraz modelować spłaszczone i zapadnięte okolice twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego jednocześnie poprawia się nawodnienie tkanek, co prowadzi do poprawy ich metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu. Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, „unoszenia” skóry, umożliwiająca uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy.
Do zabiegu wykorzystujemy 2ml gęstego preparatu kwasu hialuronowego Neauvia Intense.

Zapraszamy na zabieg regenerujący skórę twarzy po wakacjach SUNEKOS!
System regeneracji macierzy pozakomórkowej, stosowany w procesie biogenezy skóry.
Unikalna formuła zawierająca kwas hialuronowy i opatentowane połączenia aminokwasów.
Mezoterapia systemem SUNEKOS przywraca funkcje biologiczne skóry właściwej, przywraca naturalny, młody wygląd skóry, redukuje drobne zmarszczki , nadaje delikatnej objętości.
Zabieg wykonuje się w serii (ok.5 zabiegów) , zaczynamy od preparatu SUNEKOS 1200, a potem przez kolejne wizyty SUNEKOS 200.
Zabieg można przeprowadzić na dowolnej partii ciała: twarz, szyja, dekolt, dłonie, brzuch. Teraz w cenie SUNEKOS 1200 w cenie 900zł zamiast 1100zł
SUNEKOS 200 w cenie 550zł zamiast 800zł.

Zapraszamy na zabieg Hydro Deluxe na szyję i dekolt teraz w cenie 900zł zamiast 1100zł.

Hydro Deluxe dedykowany jest skórze odwodnionej, zmęczonej, pozbawionej sprężystości, suchej. Zabieg polega na podaniu delikatnego, nieusieciowanemu preparatu kwasu hialuronowego Neauvia Hydro Deluxe w głąb skóry. Podczas tego zabiegu wprowadzamy w sumie 5ml preparatu kwasu hialuronowego.

Preparat Neauvia Hydro Deluxe został dwukrotnie nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 i 2017, jako najlepszy preparat do mezoterapii. Nagroda ta jest przyznawana przez Stowarzyszenie Dermatologii Estetycznej.

Zapraszamy na zabieg nawilżający dłonie w cenie 800zł zamiast950zł.

Zapraszamy na zabieg peelingu PQ-AGE na dłonie, po którym jest wykonany na tym samym zabiegu mezoterapia igłową preparatem nawilżającym -kwasem hialuronowym Hydro Deluxe (2,5ml).
Hydro Deluxe to nieusieciowany kwas hialuronowy plus aminokwasy takie jak glicyna i L-prolina , których zadaniem jest wspomaganie działania kwasu hialuronowego.

Zabieg liftingujący dłonie w cenie 650zł zamiast 850zł.

Zapraszamy na zabieg peelingu PQ-AGE na dłonie, po którym jest wykonany na tym samym zabiegu mezoterapia igłową preparatem silnie napinającym skórę StretchCare. W skład preparatu StretchCare wchodzi kwas hialuronowy, miedź, cynk, wit.B5. Efekty zabiegu są trwałe bowiem preparat wspomaga naturalne procesy obronne skóry i pozostawia ją w dobrej kondycji na długi czas. Wzmacnia skórę, nadaje jej sprężystość i napięcie.

Zapraszamy do naszej Kliniki 15.09.2018 na Botoks Party!

W tym dniu usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej w wyjątkowej cenie :

350zł za 1 okolicę zamiast 400zł
Dwie okolice 650zł zamiast 800zł
Trzy okolice 750 zamiast 1200z
Uniesienie brwi 250zł zamiast 300 zł
Trzy okolice plus uniesienie brwi 900 zł zamiast 1500zł.
Leczenie bruksizmu 600zł zamiast 900zł!

Nie masz pomysłu na prezent ? Podaruj bliskiej osobie voucher na wybrany zabieg medycyny estetycznej lub kosmetyczny na dowolną kwotę lub kremy do pielęgnacji skóry zarówno dla kobiet jak i mężczyzn,teraz cała gama produktów marki Neauvia Organic z 20% rabatem – w cenie 200zł zamiast 250zł . Voucher i kremy można zakupić w recepcji ul.Grunwaldzka 492/1 lub zamawiając estebutowskaatgmaildotcom