Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
promocjenasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Lek. med. Anna Butowska

Lek. med. Anna Butowska absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Lek. med. Anna Butowska - jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Studiów Podyplomowych dla Lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na GWSH w Katowicach, gdzie broniłam pracę dyplomową pod tytułem ,,Leczenie blizn i rozstępów”.

Jestem trenerem lekarzy i kosmetologów w zakresie pilingów chemicznych i ekspertem w zakresie stosowania dermokosmetyków firmy O.D.A. Jestem aktywnym członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (SME PTL), Polskiego Towarzystwa Mezoterapii oraz Polskiego i Europejskiego StowarzyszeniaMedycyny Przeciwstarzeniowej­ Anti­Ageing (PSAAM i ESAAM).

Swoją przygodę z medycyny estetycznej zaczęłam w 2005 roku, a ta przygoda od tamtej pory stała się moją pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w gabinetach medycyny estetycznej w Szczecinie, później przeniosłam się do Gdańska, pracowałam w gabinecie medycyny estetycznej Estetica w Sopocie,w Klinice Art Oral w Sopocie, w gabinecie medycyny estetycznej Aura w Gdańsku.

Obecnie pracuję w gabinecie medycyny estetycznej Jacques Andre' w Gdańsku, oraz
prowadzę swój własny gabinet Anna Butowska medycyna estetyczna. Stale, konsekwentnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach praktycznych organizowanych przez renomowane ośrodki szkoleniowe z zakresu medycyny estetycznej oraz holistycznej terapii Anti­Ageing. Zaufały mi tysiące pacjentek z Polski i z zagranicy.

Anna Butowska - ZnanyLekarz.pl