Jesteśmy na facebooku
Medycyna.jpg
promocjenasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Powiększanie ust i korekta kształtu

Pełne usta o regularnym kształcie zawsze były uznawane za wzór kobiecości. Niestety nie każdą z Pań natura obdarzyła pięknymi, pełnymi ustami. Wiele Pań pragnie powiększyć usta oraz zniwelować asymetrię.

Medycyna estetyczna umożliwia powiększanie i uwydatnianie ust, poprawę konturu, nawilżenia oraz usunięcie zmarszczek mimicznych wokół ust. Można również unieść kąciki, przywracając tym samym młody wygląd całej twarzy. Z upływem lat, usta tracą na objętości. Zabieg powiększania lub delikatnego odświeżenia przywróci im pożądaną objętość.

W zabiegach powiększania ust oraz korygowania ich kształtu, wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Z uwagi na naturalne występowanie kwasu hialuronowego w ludzkim organizmie nie wywołuje on reakcji alergicznej. W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie preparaty najwyższej jakości renomowanych firm, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i maksymalną trwałość efektu. Wybór odpowiedniego preparatu uzależniony jest od oczekiwanych efektów zabiegu.

Zabieg powiększania ust wykonujemy w znieczuleniu miejscowym bądź stomatologicznym po konsultacji lekarskiej i ustaleniu oczekiwań pacjentki.
Przeciwwskazania do zabiegu powiększana ust:

  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne skóry
  • skłonność do powstawania blizn
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym

Czas trwania efektu powiększanie i modelowanie ust trwa od kilku do kilkunastu miesięcy.