Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
promocjenasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Pedicure

Zdrowe, zadbane,piękne dłonie i stopy to wizytówka kobiety. Dlatego,tak ważne jest, aby nie zapominać o tak ważnej części ciała.
Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko.
Oferujemy:

  • Pedicure frezarkowy
  • Pedicure + malowanie
  • Pedicure hybrydowy

Wszystkie zabiegi są indywidualnie dostosowane do naszych pacjentek, poprzedza je wywiad przed rozpoczęciem zabiegu z doświadczoną kosmetyczką.
(dodatkowo można opisać i wytłumaczyć 3 rodzaje zabiegów)
Stosowane są trzy rodzaje zabiegu;
Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.
Wszystkie zabiegi są indywidualnie dostosowane do naszych pacjentek, poprzedza je wywiad przed rozpoczęciem zabiegu z doświadczoną kosmetyczką.