Jesteśmy na facebooku
Default.jpg
promocjenasza kadra

Skontaktuj się z nami:

tel. do rejestracji: 796-967-102
klinikakurban@wp.pl

Makijaż permanentny

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia.

Brwi
Piękne brwi są „architektem” naszej twarzy. Łuk brwiowy o nieregularnym i nieprawidłowym kształcie, zbyt krótki lub z niewielką ilością własnych włosków może zostać skorygowany za pomocą makijażu permanentnego. Dzięki zabiegom pigmentacji można także zatuszować blizny na brwiach lub inne ubytki ciągłości łuków brwiowych. Makijaż permanentny stanowi także korzystne rozwiązanie w przypadku całkowitego braku własnych brwi (np. na skutek intensywnej epilacji w przeszłości lub po zabiegach chemioterapii). Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy.

Oczy
W przypadku makijażu permanentnego oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać optyczne podkreślenie i wzmocnienie oprawy oczu. Przy wykonaniu kresek, barwnik zostaje wprowadzony między włoskami na górnej i dolnej powiece.

Usta
Przygotowanie ust do zabiegu przez pacjentkę polega na wykonaniu delikatnego pilingu w dzień poprzedzający zabieg oraz intensywnym nawilżeniu ust.Usta po zabiegu zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.